Series
Ratings
20
Rain or ShineRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0