Series
Ratings
18- First LoveRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
The Heike StoryRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 2.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 2.5