Series
Ratings
54- The Immortal AscensionRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0- Secrets in the LatticeRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- Poker FaceRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5