Series
Ratings
54- Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 3.5- Star Trek: Strange New Worlds Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0- Generation KillRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0- Community Season 3Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5