Series
Ratings
67
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
MaskRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0