Titles you rated
- BugoniaRated ★ 4.0
Night of the SicarioRated ★ 0.5
KingmakerRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.5
Drifting HomeRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Green Street HooligansRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Penguin HighwayRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.5