Titles you rated
- As You Stood ByRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 1.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0