Titles you rated
The Man Who Stole The SunRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Hit Me Anyone One More TimeRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
Her Blue SkyRated ★ 2.5
A Perfect WorldRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Sunny: Strong Mind Strong LoveRated ★ 2.5
AwakeningsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 3.5
The Travelling Cat ChroniclesRated ★ 3.0