Series
Ratings
17
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0