Series
Ratings
16
Money's WarfareRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0