Series
Ratings
114
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
Golden KamuyRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5