Series
Ratings
30
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Kakegurui ××Rated ★ 3.5- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5