Series
Ratings
26
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
Miss SherlockRated ★ 3.5
임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 3.0
ScorpionRated ★ 2.5
ScorpionRated ★ 4.5
ScorpionRated ★ 4.5
ScorpionRated ★ 4.5
BullRated ★ 3.0
BullRated ★ 3.5
BullRated ★ 4.0
BullRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5