Series
Ratings
385- RebootRated ★ 3.5
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 0.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
- Just a bit EspersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
- The Kidnapping DayRated ★ 3.5
さとうきび畑の唄Rated ★ 3.5- Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Dear ChildRated ★ 2.5
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.5
- Hot SpotRated ★ 3.5
- EnsembleRated ★ 1.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Slow TrainRated ★ 3.0
- AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0