Series
Ratings
143
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Case ClosedRated ★ 4.5
Ms. Vampire Who Lives in My Neighborhood.Rated ★ 3.0
Tokyo Love StoryRated ★ 3.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 2.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Magical DoReMiRated ★ 4.0
Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 5.0
Smile Down the RunwayRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
The Story of SaiunkokuRated ★ 4.0
TouchRated ★ 2.5
Mr. BeanRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
Kemono FriendsRated ★ 5.0