Series
Ratings
609- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Our MovieRated ★ 4.0
- Nine PuzzleRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The TrunkRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- Romance in the HouseRated ★ 3.5
- Miss Night and DayRated ★ 4.0
Sasaki and PeepsRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 4.5
When Spring ComesRated ★ 4.5- Eye Love YouRated ★ 3.5
- Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
Goodbye Maestro: Father and My AppassionatoRated ★ 4.0- Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5- Marry My HusbandRated ★ 4.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0- Death's GameRated ★ 4.5