Series
Ratings
290
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 2.5
Lupin the ThirdRated ★ 4.0
夏目友人帳 音のたよりRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
Gonna be the Twin-Tail!!Rated ★ 2.5
D-FragRated ★ 3.0
JoshirakuRated ★ 2.5
KumamikoRated ★ 3.5
We Are PreCureRated ★ 2.5
Everyday Life with Monster GirlsRated ★ 1.0
Kirarin RevolutionRated ★ 1.5
Arpeggio of Blue Steel: Ars NovaRated ★ 1.5
Nura: Rise of the Yokai Clan - Demon CapitalRated ★ 3.0- JINSEI - Life ConsultingRated ★ 1.5
Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 3.0
キルミーベイベーRated ★ 1.5
Barrier MasterRated ★ 3.0