Series
Ratings
382- Risqué Business: The Netherlands and GermanyRated ★ 3.5
Dexter: New BloodRated ★ 4.5- Risqué Business: JapanRated ★ 3.5
- Space ForceRated ★ 3.5
- Space ForceRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0- Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
- Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
- OzarkRated ★ 4.5
- OzarkRated ★ 4.5
- The Devil's PlanRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5- Lupin Part 3Rated ★ 3.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5