Series
Ratings
136- Good BoyRated ★ 1.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Shark: The StormRated ★ 1.0
Our BluesRated ★ 4.0- Tong: MemoriesRated ★ 3.5
- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0- Big MouthRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0