Movies
Ratings
225
Frozen IIRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
RomaRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
LoveRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5