Series
Ratings
31- 다큐프라임 - 달의 기적Rated ★ 4.0
Clockwork PlanetRated ★ 3.0
EVIL OR LIVERated ★ 2.5
SeirenRated ★ 2.5- 시간의 지배자Rated ★ 2.5
- Traces of the HandRated ★ 2.5
- Fortuneteller’s Secret RecipeRated ★ 2.5
- Marriage VacationRated ★ 3.0
Chushingura: A 48th Loyal Retainer in LoveRated ★ 2.5
Stargate AtlantisRated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 3.5- Marriage Vacation Season 2Rated ★ 3.5
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 3.5- Please Like MeRated ★ 4.0
- Girl’s WarRated ★ 3.0
The iDOLM@STER.KRRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 3.5