Titles you rated
- Delicious GuysRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5- White ChristmasRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
A Dog of FlandersRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
HERORated ★ 2.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.0