Movies
Ratings
85
C'est Si BonRated ★ 0.5
The PartyRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 1.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 1.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0