Series
Ratings
12
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0