Series
Ratings
37
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0- Bridal MaskRated ★ 5.0

Good DoctorRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5