Titles you rated
- IronheartRated ★ 2.5
- The New Batman AdventuresRated ★ 4.5
- Justice League UnlimitedRated ★ 4.5
- Justice LeagueRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.5- Man vs. BeeRated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
Concrete Revolutio: Superhuman PhantasmagoriaRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 3.0- Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
- Time Travel TondekemanRated ★ 4.0
- Mechander RoboRated ★ 4.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Go! AnpanmanRated ★ 4.0