Series
Ratings
69
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 3.5
Age of InnocenceRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 3.5
Paper CraneRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 3.5
Mr. QRated ★ 4.0- SangdoRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
Two MothersRated ★ 1.0