Movies
Ratings
200
DittoRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5- ActressesRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5