Series
Ratings
136
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 0.5- Running ManRated ★ 0.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.0- Witch HuntRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5
- Heart Signal Season 1Rated ★ 0.5

Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0