Series
Ratings
26
And Then There Were NoneRated ★ 5.0- Lucky LouieRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
HumansRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Haken no HinkakuRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 4.0
- Movie RoomRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0