Series
Ratings
46
The World of the MarriedRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.5