Titles you rated
- Better Call SaulRated ★ 4.0
- Better Late Than SingleRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- 퇴마록Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 3.0
- Sand Land: The SeriesRated ★ 4.5