Series
Ratings
15
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 3.5- Delicious GuysRated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0