Series
Ratings
59
Coffee HouseRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
The Path to GloryRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 2.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0