Series
Ratings
191
You and IRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.0- SangdoRated ★ 4.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0- HotelierRated ★ 3.5
My Love PatzziRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 3.5- Honest LivingRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0