Series
Ratings
748- The Art of SarahRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0- High Potential Season 1Rated ★ 3.0
- Dept. QRated ★ 3.5
- Gen V Season 2Rated ★ 3.5
- Gen V Season 1Rated ★ 3.5
- Mr. PlanktonRated ★ 4.0
- Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 2.5
- LTNSRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- PlutoRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- The Bear Season 3Rated ★ 4.5
- The Bear Season 4Rated ★ 5.0
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
- The ResidenceRated ★ 4.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5