Series
Ratings
104
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- WhitechapelRated ★ 2.0
- WhitechapelRated ★ 2.0
- WhitechapelRated ★ 3.0
プライドRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 1.0