Series
Ratings
73
Delicious in DungeonRated ★ 3.0- Marry My HusbandRated ★ 0.5
- The Glory Part 2Rated ★ 1.0
- The Glory Part 1Rated ★ 1.5
Scream QueensRated ★ 3.5- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Naked HistoryRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 1.0
ChiikawaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 1.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5