Series
Ratings
69
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0