Series
Ratings
23
GhostRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5