Series
Ratings
57
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
49 DaysRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5- Crime Scene 3Rated ★ 3.5