Series
Ratings
15
Yona of the DawnRated ★ 3.5
매직 쿵! 르네상스Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0