Series
Ratings
105
StrangerRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
원피스 1기Rated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
ポケットモンスターRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5
DamoRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 2.5