Series
Ratings
22
DoctorsRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.5- The Lies WithinRated ★ 3.0
Strongest DeliverymanRated ★ 2.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 2.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0