Series
Ratings
59- Arcane Season 2Rated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- KiddingRated ★ 5.0
- KiddingRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0- The ChairRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0- StatelessRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 1.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 1.0