Series
Ratings
68
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0- MisaengmulRated ★ 2.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Kyle XYRated ★ 1.5
Kyle XYRated ★ 3.0
Kyle XYRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 1.5
Blade ManRated ★ 0.5
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 1.5
MamaRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 1.5
BigRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0