Series
Ratings
91
Yellow HandkerchiefRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 5.0- Country DiariesRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Terms of EndearmentRated ★ 5.0
RivalRated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Star in My HeartRated ★ 5.0- School Season 1Rated ★ 5.0
- Honest LivingRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Merry MaryRated ★ 5.0- Six SiblingsRated ★ 5.0