Titles you rated
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 3.0- Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
- Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.5
- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 3.0
- Rude Miss Young Ae Season 16Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Crimson MoonRated ★ 3.5
Masked ProsecutorRated ★ 3.0