Series
Ratings
19
KingdomRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0