Series
Ratings
342
The Good DoctorRated ★ 5.0- Love NaggersRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
- Crime Scene 3Rated ★ 4.5

Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 1.0
Save MeRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 2.5